Матрац Abbraccio

29386,00
грн.
Основні характеристики:

Виріб: Матрац ортопедичний
Клас матраца: Преміум
Висота: 25см
Тип наповнювача: безпружинний двосторонній блок
Чохол: незнімний
Жорсткість: помірно м'який
Тип упаковки: вакуумна рулонна
Вагова навантаження на спальне місце: до 160кг
Мінімальний термін експлуатації виробу: 12 років
Гарантія: 2 роки

Зручний матрац, що поєднує в собі комфортну м'якість перини і пружну ортопедичну підтримку для максимально правильного положення хребта без зайвого тиску. Комфорт і відчуття системи сну AQUABREEZE® не схожі ні на один з раніше вироблених фабрикою матраців. М'якість, і в той же час пружна щільність, що відчуваються всім тілом, досягнуті за рахунок використання нової піни AQUABREEZE®. Матрац поєднує в собі двi абсолютно протилежні властивості - комфортний анатомічний ефект і щільно-еластичну ортопедичну підтримку.

Використання другої сторони матрацу пропонує Вам відчуття помірного комфорту без зайвого тиску з легким відчуттям пружності. За звичною шкалою градації матраців за комфортом - жорсткий, помірний, м'який - ця модель знаходиться посередині між помірним і м'яким комфортом. Найідеальніший варіант, щоб зрозуміти відчуття від цього матрацу - це полежати на ньому. Матрац ABBRACCIO універсальний - він підходить для сну на спині, на боці і на животі.

Відчуття щодо матрацу ABBRACCIO можна описати трьома ключовими властивостями - МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ – ЕЛАСТИЧНІСТЬ-ПРУЖНА ЩІЛЬНІСТЬ.

Матрац забезпечує природне фізіологічне положення хребта без зайвого тиску, знімає м'язову напругу і максимально розвантажує міжхребетні диски. Високий анатомічний ефект забезпечує безперешкодний потік крові і лімфи, що не порушує іннервацію.


Склад блока:

 1. 1. Анатомічна піна Memosoft® - 2 см (вшита в чохол з одного боку)
 2. Анатомічна фібра SoftTouch® - 2 см
 3. Изоляційна тканина TNT (служить пиловим фільтром і є підкладкою чохла)
 4. Еластична терморегулююча піна Aquabreeze® - 5 см
 5. Ортопедична піна-основа Elioform® - 16 см

Унікальні властивості піни AQUABREEZE®:

Abbraccio представляет собой современный удобный матрас, который, с одной стороны, отличается повышенной мягкостью, а с другой — оптимальной упругостью, благодаря которой обеспечивается необходимый для сна уровень комфорта.

Это становится возможным благодаря использованию инновационного материала. AQUABREEZE®. Матрас является двухсторонним, а значит, менять уровень комфорта можно по своему усмотрению. Кроме того, данный матрас относится к универсальным и подходит для сна в любой позе – на спине, на боку или на животе.

Преимущества матраса:
Піна AQUABREEZE® має властивості ефекту пам'яті, а саме, знімає і зменшує зворотній тиск на тіло людини. За відчуттями вона щільна, але при цьому гнучка й еластична. Основна характеристика цієї піни - анатомічна з ортопедичним еластичним ефектом. Такі властивості досягаються за рахунок спінювання матеріалу парою, а не простим нагріванням. Осередки відкриті і мають відносно рівномірну форму.

Висока щільність піни, здавалося б, повинна робити її досить жорсткою і відповідно, забезпечувати жорсткий комфорт при мінімальному анатомічному ефекті, але існує ще один параметр піни, який має важливе значення для визначення комфорту - це компресія. Піна AQUABREEZE® має низьку компресію при високій щільності - така технологія забезпечує матеріалу високий анатомічний ефект, а значить і високий комфорт зі зменшенням зворотнього тиску на тіло людини.

Високий анатомічний ефект при мінімальному використанні піни з ефектом пам'яті забезпечує зняття зворотнього тиску на тіло людини. Відчуття м'якості і комфорту забезпечують спокійний сон без частої зміни положення тіла і відсутності ефекту «затікання» кінцівок. Комбінація матеріалів в матраці і еластичність піни AQUABREEZE® в поєднанні з ортопедичною піною ELIOFORM® забезпечують правильне фізіологічне положення хребта під час сну на спині, на боці або животі.

Відкриті осередки піни AQUABREEZE® забезпечують ще один важливий параметр комфорту і якості матеріалу - воздухопровідність і безперешкодну циркуляцію повітря. Ця властивість безпосередньо пов'язана зі створенням терморегулюючого ефекту, який в поєднанні з чохлом Viscoterm Comfort створює ідеальний мікроклімат для сну і відпочинку.

Переваги матраца:

 • Здатність матраца забезпечити ортопедичний і анатомічний ефект
 • Анатомічний матеріал забезпечує високий рівень комфорту
 • Терморегулюючий чохол (тканина Viscosa) для створення комфортного мікроклімату на поверхні матраца
 • Унікальні властивості нового матеріалу Aquabreeze®, що забезпечують анатомічні властивості, високу еластичну і ортопедичну підтримку
 • Поєднання ортопедичної піни ELIOFORM® з анатомічної піною Aquabreeze® забезпечує ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо в поперековому відділі), без зайвої жорсткості
 • Конструкція матраца - комбінування різних матеріалів + чохол з «глибокої прошивкою» дають ефект присутності м'якої перинки з щільною і еластичною підтримкою
 • Матрац двосторонній - можливість вибору різних рівнів комфорту і підтримки
 • Борт матраца з темно-сірої тканини з логотипами Флоренції - для використання матраца на сомье і ліжкових каркасах - менш схильний до забруднення і затирання
 • Щільний еластичний матрац з комфортною анатомічною підтримкою хребта
 • Універсальність не залежно від ваги і зросту користувача
 • Відсутність клейових з'єднань
 • Високе вагове навантаження на спальне місце
 • Вакуумне пакування
 • Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
 • Виготовлений в Італії (реєстр італійських виробників)

Для збільшення терміну служби чохла і його захисту від грязьових, пилових забруднень і вологих протікань - рекомендується використовувати наматрацник-протектор KAMASANA з дихаючої мембраною «аква-стоп».

Завдяки унікальній мембрані виготовленій за принципом мембрани Gore Tex® (структура мембрани зроблена таким чином що через мікропори вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину) наматрацник ніяк не знижує теплорегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний і анатомічний ефекти.

Рекомендовані моделі наматрасников - ESTEL, ACTIPUR, MEDDAL, SILK
Для збільшення ортопедичного і анатомічного ефекту в шийному відділі хребта, разом з матрацом рекомендовано використовувати анатомічні подушки MAGNIFLEX, KAMASANA сертифіковані як статичний протипроліжньовий засіб, згідно використанню медичних засобів та пристосувань