Матрац Memorabile 10

27141,00
грн.
Технічні характеристики:

Тип блоку: безпружинний 2-сторонній
Чохол матраца: знімний
Висота: 25 см
Ортопедичний ефект: ідеальний з пружною підтримкою 5 *****
Анатомічний ефект: ідеально пружний 4 *****
Жорсткість: firm anatomic / medium anatomic
Терморегулюючий ефект чохла: Viscoterm Comfort
Вагова навантаження на спальне місце: до 160 кг
Тип упаковки: вакуумна
Гарантія: 2 роки
Термін експлуатації: 10 років
Гіпоалергенний: так

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО СНА MEMORABILE®
Матрац MEMORABILE 10 - висота 25см
Девіз цієї моделі - Комфортний сон без болю в спині. Задоволення, Комфорт і Сон (дослівний переклад назви моделі - Приємні Спогади)


Матрац рекомендований:

 • Людям з проблемами в поперековому і грудному відділах хребта (больові відчуття, викликані остеохондрозом, дегенеративними змінами в міжхребцевих дисках), остеоартритом (захворювання суглобів), зсувах міжхребцевих дисках.
 • Підліткам з придбаним сколіозом (викривлення хребта)
 • Людям, які люблять комфортний сон без болю в спині і піклуються про своє здоров'я.

Матрац не лікує, матрац стабілізує стан хребта за рахунок забезпечення ортопедичного ефекту (правильне фізіологічне положення хребта), зняття напруги з міжхребцевих дисків, мінімізації зворотного тиску на кровоносні судини, суглоби і м'які тканини.

Комфортний матрац, що поєднує в собі комфортно-пружну ортопедичну підтримку хребта під час сну на спині, на боці і на животі. Шар піни Memoform® вшитий в чохол, ідеально адаптується до форми тіла і знімає зворотне тиск, забезпечуючи анатомічний комфорт під час сну (така ж функція як в моделі Naturcomfort).
Але найголовніша перевага цього матраца - це 5-ти сантиметровий шар піни Eliosoft® з пірамідальною висічкою (для швидкої адаптації матраца до різних вагових навантажень) і зонований диференціальною (роздільною) підтримкою п'яти основних частин тіла (голова, плечовий пояс, корпус, таз, ноги). Диференційована підтримка забезпечує зниження зворотнього тиску саме в тих зонах, які найбільше схильні до ефекту «затікання» (зниження кровотоку, іннервації, вільної циркуляції лімфи).

Показники комфорту 5 сантиметрів цієї піни за анатомічним показником прирівнюються до 3 сантиметрів матеріалу Memoform®, але при цьому дають велику пружність (важливо для людей, які хочуть максимальний комфорт, але без зайвої м'якості). Друга перевага цієї піни - масажний ефект. Пірамідальні «шипи» підсилюють кровотік, тим самим запобігаючи затікання м'язів, м'яких тканин і суглобів (анатомічний ефект).

Основний блок матраца - це мікропориста ортопедична піна-фундамент Elioform® висотою 16 см. Завдяки цій піні, Ваш хребет, завжди буде знаходитися в фізіологічно правильному положенні (ортопедичний ефект) з урахуванням усіх природних вигинів, особливо в поперековому відділі.

Матрац MEMORABILE 10, забезпечує природне фізіологічне положення хребта без зайвого тиску, знімає м'язову напругу і максимально розвантажує міжхребетні диски. Високий анатомічний ефект забезпечує безперешкодний потік крові і лімфи, що не порушує іннервацію м'яких тканин і суглобів, що робить Ваш сон комфортним і розслаблюючим.

Конструкція внутрішнього блоку матраца MEMORABILE 10 робить цей матрац перехідною моделлю від помірного комфорту (моделі Naturcomfort, Magni 9) до ідеального (моделі Abbraccio, Magni 12, Comfort Dual 10).


Відчуття від матраца MEMORABILE 10 можна охарактеризувати так:

 • Комфортна підтримка хребта
 • еластичність
 • Зняття м'язового напруження
 • Розслаблення м'язового корсету

Матрац забезпечує природне фізіологічне положення хребта без зайвого тиску, знімає м'язову напругу і максимально розвантажує міжхребетні диски. Високий анатомічний ефект забезпечує безперешкодний потік крові і лімфи, що не порушує іннервацію м'яких тканин і суглобів.

Комфортний сон, незалежно від положення тіла під час сну (на спині, на боці, на животі).

Чохол матраца знімний, виготовлений з терморегулюючої тканини Viscoterm Comfort (склад 55% поліестер + 45% віскоза). Такий тип тканини має високі капілярні властивості і добре утримує повітря. Поліестер, який використовується компанією Magniflex, складається зі складної нитки 4-х жильного плетіння - збільшує зносостійкість і абсорбуючі властивості матеріалу. Віскоза додає комбінованого матеріалу Viscoterm Comfort важлива властивість - повітропроникність (для вільної циркуляції повітря), тканина дихає. Чохол матраца MEMORABILE 10, забезпечує створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца.


Переваги матраца MEMORABILE для користувача:

 • Здатність матраца забезпечити ортопедичний і анатомічний ефект - зниження і зняття больових відчуттів з поперекового відділу хребта під час сну
 • Анатомічний матеріал забезпечує високий рівень комфорту для кожного з тих, що сплять незалежно від ваги і зросту людини
 • Терморегулюючий чохол (тканина Viscosa) для створення комфортного мікроклімату на поверхні матраца
 • Унікальні властивості нового матеріалу Elioform® з пірамідальної висічкою, що володіє анатомічними властивостями, високою еластичністю і ортопедичною підтримкою
 • Масажний ефект піни Eliosoft® зменшує зворотній тиск і сприяє розслабленню м'язового корсету
 • Диференційована підтримка забезпечує зниження зворотнього тиску саме в тих зонах, які найбільше схильні до ефекту «затікання» (зниження кровотоку, іннервації, вільної циркуляції лімфи).
 • Матрац двосторонній - можливість вибору різних рівнів комфорту і підтримки
 • Борт матраца з темно-сірої тканини з логотипами Флоренції - для використання матраца на Сомье і ліжкових каркасах - менше схильний до забруднення і затирання
 • Щільний еластичний матрац з комфортною анатомічної підтримкою хребта
 • Щільність піни Elioform® дозволяє сидіти на краю матраца без зминання блоку - матрац «тримає» борт
 • Універсальність незалежно від ваги і зростання користувача
 • Відсутність клейових з'єднань
 • Високе вагове навантаження на спальне місце
 • Вакуумна упаковка
 • Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
 • Виготовлений в Італії (реєстр італійських виробників)


Склад блока:

 1. Терморегулюючий чохол з тканини Viscoterm Comfort
 2. Анатомічна піна Memoform® - 2 см (вшита в чохол, з одного боку)
 3. Ізоляційна тканина TNT (служить пиловим фільтром і є підкладкою чохла)
 4. Комфортна піна Eliosoft® з пірамідальної висічкою - 5 см
 5. Ортопедичне піна-підставу Elioform® - 16 см


Для збільшення терміну служби чохла і його захисту від грязьових, пилових забруднень і вологих протікань - рекомендується використовувати наматрацник-протектор KAMASANA з дихаючої мембранної «аква-стоп».

Завдяки унікальній мембрані виготовленої за принципом мембрани Gore Tex® (структура мембрани зроблена таким чином що через мікропори вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину) наматрацник ніяк не знижує теплорегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний і анатомічний ефект матраца.

Рекомендовані моделі наматрасников - ESTEL, ACTIPUR, MEDDAL, SILK
Для збільшення ортопедичного і анатомічного ефекту в шийному відділі хребта, разом з матрацом рекомендовано використовувати анатомічні подушки MAGNIFLEX, KAMASANA, які сертифіковані як статичний противопролежневий засіб.