Матрац Notte Extra

15154,00
грн.
Основні характеристики:

Висота: 22
Рівень комфорту: ідеальний
Тип пакування: скручування-рулон ( діаметр 30-32 см)

Переваги матраца NOTTE EXTRA

 • Здатність матраца забезпечити ортопедичний та анатомічний ефект
 • Анатомічний матеріал забезпечує високий рівень комфорту
 • Сон без болю в спині
 • Ортопедичне положення хребта незалежно від віку, ваги та зростання користувача
 • Помірний комфорт, який забезпечує матрац, підходить більш ніж 60% покупців
 • Матрац сертифікований як продукт Medical Device
 • Щільний матрац помірної жорсткості з комфортною підтримкою хребта
 • Універсальність незалежно від ваги та зростання користувача
 • Відсутність клейових з'єднань (завдяки моноблочності)
 • Терморегулюючий чохол
 • Високе вагове навантаження на спальне місце
 • Вакуумна упаковка
 • Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
 • Виготовлений в Італії (реєстр італійських виробників)

Універсальний матрац з колекції LEGENDA, популярний у покупців усього світу, т.к. матрац створений за ідеальною формулою "системи комфортного сну".

Помірно жорстка ортопедична піна Elioform® у вигляді моноблоку служить своєрідною основою матраца і забезпечує ідеальний ортопедичний ефект для всіх відділів хребта. Піна Elioform® має високу несучу здатність (до 160 кг на спальне місце) та ідеальну повітропровідність, розсіює вологість тіла людини та бере участь у процесі терморегуляції.
М'який анатомічний матеріал з ефектом пам'яті Memoform® забезпечує досить високий рівень комфорту та знижує зворотний тиск на тіло людини.
Піна Memoform® висотою 2 см, вшита прямо в чохол матрац (з одного боку), що дозволяє максимально відчувати високий комфорт та чутливу анатомічну підтримку.

Матрас не м'який і не жорсткий, але з високим рівнем комфорту – саме такі відчуття подобаються більшості користувачів.
Невід'ємною частиною системи комфорту матраца є терморегулюючий чохол з тканини Magniflex Style ®. Волокна поліестеру в поєднанні з віскозою забезпечують тканини високі капілярні властивості і здатність утримувати велику кількість повітря, що моделює створення ідеального мікроклімату для сну в будь-який час року. Абсорбуючі властивості тканини дозволяють ефективно поглинати та випаровувати вологу з тіла людини, а за низьких температур тканина акумулює тепло та зігріває нас протягом сну.

Матрас NOTTE EXTRA рекомендований людям, які люблять комфортну ортопедичну підтримку помірної жорсткості та анатомічним комфортом без зайвої м'якості. Незалежно від зростання та ваги людини, матрац забезпечує правильне фізіологічне становище хребта без зайвого тиску, підтримка в області поперекового відділу комфортна та помірковано жорстка. Такий рівень підтримки та комфорту забезпечує ідеальне розвантаження міжхребцевих дисків та м'язового корсету. На цьому матраці комфортно та зручно спати як у положенні на боці, на спині та на животі. Матрац рекомендований користувачам різного віку, зростання та ваги, оскільки використання пінного блоку робить цей матрац універсальним.
Для збільшення терміну служби чохла та його захисту від грязьових, пилових забруднень та вологих протікань – рекомендується використовувати наматрацник-протектор KAMASANA з дихаючою мембранною «аква-стоп».
Завдяки унікальній мембрані виготовленої за принципом мембрани Gore Tex® (структура мембрани зроблена таким чином що через мікропору вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину) наматрацник ні як не знижує терморегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний і анатомічний ефект матраца.

Рекомендовані моделі наматрацників – ESTEL, ACTIPUR, MEDDAL
Для збільшення ортопедичного та анатомічного ефекту в шийному відділі хребта, разом з матрацом рекомендовано використовувати анатомічні подушки MAGNIFLEX, KAMASANA сертифіковані як статичний протипролижневий засіб, згідно з використанням медичних засобів та пристроїв